figure

Niçin Mastürbasyon Yapmamalı?

İnsanlığın mastürbasyona bakışı tarih içerisinde çeşitlilik gösterdi. Uzun bir dönem yasaklanan, ayıp sayılan mastürbasyon 20. yüzyılda kabuklarını ve sınırlarını kırdı. Peki mastürbasyona inançlardan sıyrılarak pragmatik bir şekilde bakabilir miyiz? Bizim için artılarını eksilerini listeleyebilir miyiz?
 
Kitabımızı temin etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Mastürbasyon bağımlılığı yaşıyorsanız ya da bu davranıştan uzaklaşmak istiyorsanız zihninizde cevaplanmamış şekilde kalmış, size kurtulma sürecinde engel olacak düşünceleri oturtmanızı sağlar.

Kitaplarımızı bu bağlantıdaki sayfamızdan temin ederek e-postanıza gelen bağlantıdan okumaya başlayabilirsiniz.

Kitaplarımız PDF olarak gönderilmektedir. İstediğiniz cihazdan ya da çıktı alarak okuyabilirsiniz.

Kitaplarımızın fiziksel baskısı henüz mevcut değil. Kitaplarımızı PDF formatında ulaştırıyoruz. Siz dilerseniz çıktısını alabilirsiniz.

"Mastürbasyon bağımlılığı hakkında yazmış olduğu çok kaliteli; kimi zaman samimi bir abi diliyle, kimi zaman bilimsel verileri olduğu gibi aktaran bir araştırmacı edasıyla ele aldığı çok önemli bir kitap. Kesinlikle tavsiye ederim!"
Calisma yuzeyi 1
Eren T.
0
Kişi Bu Kitabı Okudu

Mastürbasyon Hakkında Konuşmalıyız

Uzun bir dönem yapılmaması savunuldu ve aksi görüşte bulunan kişiler ötekileştirildi. Günümüzde de tam tersi şekilde yapılması savunulmakta ve aksi görüş ifade eden kişiler çeşitli sıfatlar atfedilerek yargılanmakta.

Mastürbasyonu savunan kişiler niçin savunmakta, motivasyonları neler ve bu motivasyonlar ne kadar sağlam? Bir deneme şeklinde hazırlanan Niçin Mastürbasyon Yapmamalı kitabında bu konuları sorguluyoruz.

Dijital Kitaplarımız

Kitapların üzerine tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dijital Kamplarımız

Rehber eşliğinde öğrendiklerinizi hayatınıza uygulayabileceğiniz kamplarımız