figure

Neverfap Başarı Hikayeleri

Zeki insanlar kendi hatalarından ders alır, ama daha zeki insanlar başkalarının hatalarından da ders alır.

Neverfap sürecinde başarılı olmamız için yapmamız gereken iki şey var. Birincisi bilgi edinmek, ikincisi hayatımıza uygulayarak ders çıkarmak. Nasıl Başardılar kitabından teorik bilgilerin hayata nasıl uygulandığını öğreneceksiniz.

Buraya tıklayarak kitabını temin edebilirsiniz.

Nasıl Başardılar dijital kitabında Neverfap sürecinde başarıya ulaşan 15 kişinin hikayesi sayesinde zorlukların nasıl aşıldığını gerçek yaşantılar üzerinden göreceksiniz.

Süreçte karşılaşabileceğiniz zorlukları öncesinde görecek, bu zorlukların aşılabildiğine şahitlik edeceksiniz. Böylece kendi sürecinizde zorluklara karşı bağışıklık kazanmış olacaksınız.

Bu bağlantıdaki sayfamızdan kitabınızı temin ederek e-postanıza gelen bağlantıdan okumaya başlayabilirsiniz.

Kitaplarımız PDF olarak gönderilmektedir. İstediğiniz cihazdan ya da çıktı alarak okuyabilirsiniz.

Ayrıca buradan tüm dijital kitaplarımızı paket halinde Whatsapp grup üyelik hediyesi ile beraber temin edebilirsiniz.

Kitaplarımızın fiziksel baskısı henüz mevcut değil. Kitaplarımızı PDF formatında ulaştırıyoruz. Siz dilerseniz çıktısını alabilirsiniz.

"Ne kadar başarı hikayeleri ibaresini başlıkta görsek de içerisinde başarısızlıklara da yer verilmesi durumlara ne kadar objektif yaklaşıldığının bir işareti kendi kanaatimce. Böylelikle yaşayarak öğrenme ve hatalardan ders çıkarılma mesajı okuyucuya başarıyla geçirilmiş!"
neverfap logo 1
Neverfap Okuru
0
Kişi Bu Kitabı Okudu

Nasıl Başardılar?

Halka açık yüzme havuzunda küçük çocuğunu bir türlü suya atlamaya ikna edemeyen bir baba varmış. Uzun süren çabanın sonunda bir şeyler almak için havuzdan ayrılan baba döndüğünde çocuğunu suda yüzerken bulmuş. Yanında kendisinden bir yaş küçük çocuğun suya girdiğini gören genç adam cesaretini toplayarak suya atlamış.

Bazen cesaretimizi toplamamız, kendi gücümüzün farkına varabilmemiz için bize en yardımcı olacak şey başladığımız yolu tamamlamış kişilerin deneyimlerini okumaktır. 

Sizler için süreçlerindeki zorluklardan ilham alıp ders çıkarabileceğiniz 15 başarı hikayesini derledik. Keyifli okumalar.

Dijital Kitaplarımız

Kitapların üzerine tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dijital Kamplarımız

Rehber eşliğinde öğrendiklerinizi hayatınıza uygulayabileceğiniz kamplarımız