figure

Sınav Hazırlık Kampı

Neverfap Akademi takipçilerinin çok büyük bir kısmı YKS, KPSS, DGS gibi birçok sınava hazırlanmaktalar. Doğru metotlarla çalışma disiplini oturtulamadığı zaman üyelerimiz hem potansiyellerini gerçekleştiremiyor hem de bunun verdiği stres Neverfap süreçlerini engelliyor.

Bu problemleri çözmek adına sizler için sınav hazırlık kampını hazırladık. Sınav hazırlık kampında 21 gün boyunca çalışma disiplini kazanıyoruz.

Sınav hazırlık kampına katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sosyal Destek

Sınav hazırlık kampları 15’er kişilik Whatsapp gruplarında mentör takibinde ve desteğinde bir takım ruhu ile gerçekleştirilir.

Sorular ve Cevaplar

Sınava hazırlıktaki gerçek motivasyonu çıkarmak ve hedefleri netleştirmek için seçtiğimiz sorularla farkındalık oluşturuyoruz.

Alışkanlıklar

Çalışma disiplini için ufak adımlarla alışkanlık kazanıyor, birkaç dakikalık çalışmalardan saatler süren verimli çalışmalara ulaşıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sınav hazırlık kampında içsel motivasyonunuzun farkına varır düzenli ve sürdürülebilir çalışma alışkanlığını kolay bir şekilde kazanırsınız. 

İrade kamplarında her gün izlemeniz gereken videoları, cevaplamanız gereken soruları ve uygulamanız gereken rutinlerinizi paylaşıyoruz. İçeriklerimiz ve alışkanlıklarımız vaktinizi fazla almayacak şekilde seçiliyor.

Üyelerimiz gün sonunda onlara verdiğimiz kontrol listesinden tikleme yaparak günlük raporlarını paylaşıyor ve mentörlerimiz de bu raporlardan üyelerimizin gelişimlerini takip edip iletişim halinde kalıyor. 

Sınava hazırlık kampına katılmak için Shopier hesabımızdan Sınava hazırlık kampı üyeliği almanız gerekmekte. Üyeliği aldığınızda e-postanıza gelen formu doldurarak Sınava hazırlık kampı üyeliğinizi tamamlayacaksınız. Kampın başlangıcından 2 gün önce kamplar kurulacak ve gerekli bilgilendirmeler yapılacak.

Sınav hazırlık kampında düzenli ve sürdürülebilir ders çalışma becerileri ve bu becerilere dair alışkanlıklarlar kazandırmakta, içsel motivasyona dair farkındalık kazandırmaktayız.

İrade kampı alışkanlık kazanımı, hayatı düzene oturtmak, disiplin ve Neverfap süreci üzerine kuruludur. İçerikleri, soruları ve alışkanlıkları bu yöndedir.

  • Zaman yönetim kampında zaman yönetim becerileri ve bu becerilere dair alışkanlıklar
  • Sınav hazırlık kampında düzenli ve sürdürülebilir ders çalışma becerileri ve bu becerilere dair alışkanlıklar,
  • Stres yönetim kampında aktif dinlenme, rahatlama ve Stoacı bakış açısı ile yaklaşma becerileri ve bu becerilere dair alışkanlıklar kazandırıyoruz.
0
Toplam Sınav Hazırlık Kampı Üyesi

Kampa Katılmak İçin

Sınav hazırlık kampları her ay gerçekleşmektedir. 15’er kişilik gruplarda mentör eşliğinde gerçekleşen bir süreç olduğundan sınırlı kontenjan ile alım yapılmaktadır.

Dijital Kamplarımız

Rehber eşliğinde öğrendiklerinizi hayatınıza uygulayabileceğiniz kamplarımız

Dijital Kitaplarımız

Kitapların üzerine tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.