figure

Zaman Yönetim Kampı

14 gün boyunca zaman yönetimine dair bilginizin, farkındalığınızın arttırıldığı, alışkanlıklar ve görevlerle bu bilgilerin hayata yansıtıldığı ve sürdürülebilirlik kazandığı beceri kampımız.

Zaman yönetim kampı her ay gerçekleşmektedir. Bir sonraki zaman yönetim kampına katılmak için buraya tıklayın.

Sosyal Destek

Zaman yönetim kampları 15’er kişilik Whatsapp gruplarında mentör takibinde ve desteğinde bir takım ruhu ile gerçekleştirilir.

Özel İçerikler

Zaman yönetiminde elde edilmesi gerekli kazanımlara dair en iyi videoları günde 20 dakika olacak şekilde listeliyoruz.

Sorular ve Cevaplar

Zamanımızı yönetmek için geçmişimize, şimdiye ve geleceğimize bakışımız net olmalı. Sorularımız algıdaki yanılsamaları somut gerçekliklere döküyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Zaman yönetiminin görünen kısmında teknikler, taktikler bulunurken görünmeyen kısmında hayaller, hedefler, farkındalık bulunmakta.

Zaman yönetim kampında bulundurduğumuz kazanımlar:

  1. Zamanın öneminin yeterince farkına varma
  2. Mevcut durum analizi yapabilme
  3. Hayal kurma, amaç ve hedef belirleme
  4. Sağlıklı planlama yapabilme
  5. Harekete geçebilme
  6. Sürdürülebilir bir şekilde zamanı yönetme

Zaman yönetim kamplarında her gün izlemeniz gereken videoları, cevaplamanız gereken soruları ve uygulamanız gereken rutinlerinizi paylaşıyoruz. Geliştirdiğimiz tekniklerle içeriklerden daha iyi faydalanıyor, sorularımızla hayatınıza katıyor ve alışkanlıklarınızla uyguluyorsunuz.

Tüm kamplarımızda olduğu gibi zaman yönetim kampında da üyelerimiz mentörlerince yakından takip edilmektedir.

Zaman yönetim kampına katılmak için Shopier hesabımızdan Zaman yönetim kampı üyeliği almanız gerekmekte. Üyeliği aldığınızda e-postanıza gelen formu doldurarak Zaman yönetim kampı üyeliğinizi tamamlayacaksınız. Kampın başlangıcından 2 gün önce kamplar kurulacak ve gerekli bilgilendirmeler yapılacak.

  • Zaman yönetim kampında tamamen zaman yönetim becerileri üzerine duruyoruz. Erken kalkma, telefonla daha az vakit geçirme gibi faydalı alışkanlık kazanımları sağlıyoruz.
  • İrade kampında disiplinli, düzenli bir hayat ve Neverfap süreci üzerine,
  • Sınav hazırlık kampında düzenli ve sürdürülebilir ders çalışma becerileri ve bu becerilere dair alışkanlıklar,
  • Stres yönetim kampında aktif dinlenme, rahatlama ve Stoacı bakış açısı ile yaklaşma becerileri ve bu becerilere dair alışkanlıklar kazandırıyoruz.
0
Toplam Zaman Yönetim Kampı Üyesi

Kampa Katılmak İçin

Zaman yönetim kampları her ay gerçekleşmektedir. 15’er kişilik gruplarda mentör eşliğinde gerçekleşen bir süreç olduğundan sınırlı kontenjan ile alım yapılmaktadır.

"Yatma kalkma saatlerimi düzenledim, her sabah kalkıp yaptığım bazı alışkanlıklar edindim, önceliklerimi belirledim, zamanımı çalan şeyleri farkedip onlarla daha az ilgilenmeye çalışıyorum"
Calisma yuzeyi 1 2
3. Zaman Yönetim Kampı Üyesi
"Zaman yönetimi kampı bana zamanın ne kadar değerli ve önemli olduğunu anlamamı sağladı. Bu sayede zamanıma daha çok değer verdim bu da beni daha disiplinli ve daha planlı biri haline getirdi"
Calisma yuzeyi 1 2
3. Zaman Yönetim Kampı Üyesi
"Kendimi geliştirmede zaman yönetimini nasıl geliştireceğimi, gelişim için koyduğumuz hedef ne kadar büyük olursa olsun onu nasıl planlamamız gerektiğini, zamanı nasıl daha verimli ve doğru kullanacağımı öğrendim."
Calisma yuzeyi 1 2
3. Zaman Yönetim Kampı Üyesi

İrade Kampının Üyeler Üzerindeki Etkileri Neler?

Kamp Hayatında Neleri Değiştirdi?

“Kendimi keşfetme hususunda yardımcı oldu. Zamanı nasıl verimli kullanacağımızı önceliğimizin hep acil ve önemli işler olması gerektiği ve zamanın en kısıtlı kaynak olduğunu ögrendim.Kendime kattığı en önemli şey artık harekete geçmemi sağladığıdır.”
“Zamanın değerini daha iyi anladım, planlama konularında daha bilgiliyim, işleri önceliklendirme vermede de daha iyiyim diyebilirim.”
“Erken kalkma, hedeflerini önceliklerine göre sıralama, planlarında kendine de zaman ayırma…”

“Kamp sonrası en çok ikna olduğum konu yapacağım her işte ufak ufak çalışmalarla uzun vadede kalıcı başarılı işler yapılacağı gerçeğiydi. Bu şekilde günlük yaşantımıza birden kazandıramayacağımız alışkanlıkları küçük rutinlerle uzun vadede kazanmış oluyoruz.”

Kamp Sana Neler Öğretti?

“Telefonu azalttım ve zaman tuzaklarını öğrendim. Kendi zamanımı en etkili kullanmayı bir işe başlarken ona bitiş zamanı ayarlamayı yaymamayı öğrendim. Plan yaparken kendime çok yüklenmemeyi, yeni bir alışkanlık edinmek için ona küçük adımlarla başlamayı öğrendim. Yazı yazarken doğru düşünmeyi ve anlatabilmeyi öğrendim, özet çıkarmayı öğrendim.”
“Zamanın değerli ve önemli olduğunu, plan ve planlamanın önemini, 24 saatin yeterli bir süre olduğunu ve israf edilen zamanların verimli kullanılması için çeşitli alışkanlıkları öğrendim. Yeni yıla daha düzenli, disiplinli bir şekilde hazırım. Alışkanlıkların gücünü kullanacağım. Teşekkürler.

“Zamanımı nasil yönetmem gerektiğini ve tek sermayenin zaman olduğunu başarılı olmuş insanların zaman yönetimlerini ve zaman kavramının hayatımızın en önemli kavramı çünkü tekrar satın alamıyoruz.”

Mentörünüz Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

“İşleri yapmasak bile bizi diğer gün yapmaya teşvik edip daha çok motive olmamızı sağlıyordu. Samimi ve içtendi.”

Onur dostumuzdan gayet memnundum kendisi meşgul olsa da dışarıda olsa da bize ses kaydıyla hepimiz hakkında görüşlerini artılarını eksilerini söylerdi.”

“İzzethan elinden geldiğince bize yardımcı oldu tüm samimiyetiyle sağolsun takip etti arkadaş hepimizi teker teker.”
“Gerçekten çok iyidi. Bizimle her konuda ilgilendi ve bizim daha iyi ilerlememiz için gerçekten çok ilgilendi. Bir soru sorduğumuz zaman çok güzel cevaplar verdi. gerçekten hem Onur dostumuzdan hem emeği geçen herkesten çok teşekkür ederim.”

Dijital Kamplarımız

Rehber eşliğinde öğrendiklerinizi hayatınıza uygulayabileceğiniz kamplarımız

Dijital Kitaplarımız

Kitapların üzerine tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.