uyelik sistemi

Üyelik Sistemi ve Sohbet Gruplarındaki Değişiklik

Merhaba sevgili dostlar. Bu videomuzda sizleri kanalımızın yeni üyelik sistemi ve sohbet gruplarındaki değişiklik hakkında bilgilendireceğiz.

Birkaç ay önce kanalımızdaki içeriklerin kalitesini arttırmak ve sürekliliğini sağlamak için sizlerin bağışlarıyla emeği geçen gönüllülerimize emeklerinin karşılığını vermeye başladık. Kısa sürede bağışların etkisi gördük. 2 yıl boyunca defalarca kez kurulan ve süreklilik gösteremeyen çeviri ekibi sağlam bir biçimde yeniden kuruldu ve sizlerin bağışlarıyla şimdiden onlarca sayfalık akademik çalışmayı çevirdi. Akademi olarak şimdi de Youtube’un getirdiği üyelik sistemini kullanacağız.

Kanalımızda sizler için dört farklı üyelik seçeneği hazırladık. Bu seçeneklere; özel meydan okuma grupları, videolara erken erişim, özel canlı yayınlar ve Discord toplantıları gibi ayrıcalıklar ekledik. Bu dört seçenekten size en uygun olanı seçerek kanaldan hem daha çok faydalanabilir, hem de Neverfap Akademi’ye destek olabilirsiniz.

Banner Deneme 4

Sohbet Grupları

Meydan okuma gruplarını son üç aydır, eski üyeler ve yeni üyeler olmak üzere ikiye ayırıyorduk. Her ay sonu, grupta kalanlar bir gruba, yeni gelenlerse başka bir gruba giriyorduk. Bu üç aylık dönemde gruba yeni katılan saygısız, emekleri suiistimal eden, dengesiz kişiler, hem diğer üyelerin gruptan alacağı verimi düşürüyor, hem de biz grup yöneticilerini gruptan soğutuyordu.

Grup kurallarına uymayanlar, gruba pornografik görsel atanlar, uzaklaştırılmalarının ardından gönüllülerimize özelden küfür edenler bizi çok yordu.

Bu nedenle meydan okuma ve sohbet gruplarını üyelerimize özel hale getirdik. Bu şekilde daha kaliteli bir kitle elde edeceğimizi düşünüyoruz. Gruplara giriş için gerekli üyelik ücretini en düşük düzeyde tuttuk. Üyelik sisteminden elde edeceğimiz geliri aylardır bağışlarımızı kullandığımız gibi kullanacak, içeriklerimizin ve topluluğumuzun kalitesini arttırmaya harcayacağız.

Üyelik sistemi için tıklayın

0 0 votes
Makale Değerlendirmesi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments