31 Yaş Bilinç bulanıklığının Stresin ve Fobilerin Yok olması

Yaş 31 – Bilinç Bulanıklığı, Stres ve Fobiler Neredeyse Yok Oldu.

Sizinle kendi kişisel başarımı paylaşmak istiyorum! PMO’suz dört ay, inanılır gibi değil! 

Kendinizi kontrol edebildiğinizde ve mastürbasyon yapmadığınızda, bu, hayatınızda kontrol edebileceğiniz diğer kısımların kapısını açıyor. Ve sonra da hayatınızın kontrolünü elinize alıyorsunuz. 

Şu ana kadarki başarılarım: 

Duygusal denge – Sanırım bu PMO’nun asıl sebebi ve aynı zamanda benim şu ana kadarki en iyi başarım. Yeniden başlama sürecimde kendim hakkında çok şey öğrendim. Kolay değildi, yavaş yavaş hayatımı dengeye getirmeye başlıyorum. Bir çocukken duygusal durumum yıkıktı ve duygusal olarak istismara uğruyordum, hiçbir tedavi almadım ve sonuç olarak kendime acı çektirmeye devam ettim. 

Cinsellik – Büyük gelişme, duyularımı hissetmeye başlıyorum, yeniden başlama sürecine girmeden önce, rutin olarak mastürbasyon yapardım ve bu genital bölgemde uyuşuk hissetmeme sebep oldu, şimdi sanki vücudumda önceden farkında olmadığım yeni bir kısım var. 

Fiziksel sağlık – Sık sık olan ürinasyon sorunum neredeyse tamamen iyileşti, yüzüm çok daha az yağlı ve günbegün daha da iyi oluyor, iç burun iltihabı iyileşti ve muhtemelen farkında olmadığım birçok şey daha var. 

Sinir bozukluğu – Çok çok çok çok daha iyi, bilinç bulanıklığı yok oldu, stresler ve fobiler neredeyse yok oldu, büyük bir gelişme hissediyorum ve yapılacak bir sürü ek iş var. 

Sosyal anksiyete – Günbegün daha iyi oluyor. 

Özgüven – Büyük gelişme var ama yeterli değil. 

Şu anki meydan okumalarım: 

Benim için asıl zorluk, sürece odaklanmış olmam ve ileride ne olacağını göremiyor olmam. Bir tıkanma olduğunu hissediyorum ve birden fazla olduğunu tahmin ediyorum, şu ana kadar onların birçoğunu aştım ama ortada her zaman farkında olmadığım yeni bir şey var. Sabırlıyım ama ilerlemeyi ve kendimi gerçekleştirmeyi de son derece istiyorum. Yeniden başlama sürecine girdiğimden beri birçok pozitif zihinsel başarı deneyimledim. 

Hayattaki motivasyonum çok düşük, zihnim rahatlamıyor, bu günlük bir meydan okuma. Hayatımda ilk defa, kötü durumumun farkındayım ve içten bir şekilde onu çözüme kavuşturmak ve devam etmek istiyorum, gerçi bu benim için diğer bir başarı.  

Umarım hepiniz mastürbasyon yapmakta pozitif hiçbir şeyin olmadığını anlarsınız. Onu tamamen ortadan kaldırın, bunun vücuda ve zihne zarar verdiğine dair birçok kanıt var, bu baştan çıkarıcı şeye teslim olmayın! O baştan çıkarıcı şeyin her üstesinden geldiğinizde, fiziksel ve zihinsel olarak daha da güçleniyorsunuz. 

Hepinize iyi şanslar! 

0 0 votes
Makale Değerlendirmesi
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Murat
Murat
3 yıl önce

Yasim 38 ve evli bir erkegim Ve 21 aralik 2019 gunu kendime söz verdim. Cok sükür hala devam. Rabbim her evli ya da bekar herkese bu mutlulugu yasatsin. Hayatimin en güzel yilini gecirdim 2020 de bu isi birakarak. Farki herkes kendisi zaten dogal olarak kiyas ediyor. Eski ben ve yeni ben diyerek.Cünkü bu yasanilan insanin hayatinda cok yeni ve utopik gelecek kadar bambaska birsey. Tabii ki ütopya degil, harikuladeligin ta kendisi. (Bu arada 10 yillik evliyim)

Abdulkadir Demir
Abdulkadir Demir
11 ay önce

Allah herkesi bu lanetten kurtulmayı, hayatını yeniden kazanmayı, hayata yeniden dönmeyi nasip etsin. 🤲