Temmuz Ayı İrade Kampı Üyeleri Neler Söyledi?

Temmuz Ayı İrade Kampı Üyeleri Neler Söyledi?

irade kampi uyeleri
Neverfap Akademi
28 Temmuz 2021

9. İrade kampı Ağustos ayında başlayacak. Doğrudan katılmak için bu bağlantıya tıklayarak üyeliğinizi satın alabilirsiniz. Öncesinde bakalım bu ayki kamptaki üyelerimiz neler söylemişler?

Sarı kamptan Ahmet dedi ki:

1 ay boyunca basit ama faydalı alışkanlıklar ediniyoruz. 3-4 ay öncesine kadar günde +10 saat telefonla vakit geçiren biri olarak şu an 2 saate indirdim. Günlerim çok verimli geçiyor. Bu yazıyı kampın 3. haftası, Neverfap’in 60. gününden yazıyorum. Kamp bittiğinde 1 hafta telefonu kenara koymayı düşünüyorum. Bu kampa Neverfap’in etkilerini üst seviyede görebilmek için katıldım ve gayet memnunum.

Kırmızı kamptan Mustafa dedi ki:

İrade Kampına katılmak sürekli aklımda dolanıyordu. Sürekli yapacak işlerim var diyerek ertelemiştim. Anlık bir kararla katıldım. Şuan bulunduğum durum içinde kendim için yaptığım en önemli ve faydalı adımın İrade kampına katılmak olduğunu farkediyorum. Nereden başlasam diye düşünüyor ve tekrar tekrar bu illete düşüyordum.  İrade kampı ne yapmamız ve nasıl yapmamız gerektiği konusunda bizlere harika bir çerçeve ve yol çiziyor.

Aynı zamanda bu savaşta tek başına olmadığımızı hissettiriyor. İrade kampının benim için en önemli iki katkısı artık nasıl savaşacağımı öğreniyor olmak ve gitgide daha fazla gelişmek. Bunlar bence bağımlılıktan kurtulmak için en ümit verici etkenlerden. Kampla birlikte artık kendimi gittikçe daha güçlü, sağlıklı ve özgür hissediyorum. Bu bağımlılık hayatımın tüm alanlarında çalışmama, harekete geçmeme, adım atmama engel oluyor özetle yaşam enerjimi tüketiyor. Şuan İrade kampıyla birlikte içimdeki savaşma ve aksiyon gücünü hissedebiliyorum. Gerçekten bu bağımlılığa düçar olmuş, nereye gideceğini ve ne yapacağını bilmeyen, yatağın içinde bilincini bir ekrana hapsetmekten alıkoymak isteyenlerin kuşkusuz katılmalarını tavisye edebileceğim bir program. Umarım hep birlikte daha özgür günlere ilerleriz.

Mavi kamptan Anıl dedi ki:

İrade kampı hayatımı düzene sokma yolunda güzel bir başlangıç sağladı. Bağımlılığı yenmede en önemli aşamanın düzenli olmak olduğunu düşünüyorum. Çünkü sürecimde en büyük gelişmeyi bu ayda kazandım. Normalde 1 haftayı geçemeyen ben şimdi her gün kendi rekorumu kırıyorum. Süreçte 37. Günde ilerliyorum. İrade kampı olmasaydı sanırım çoktan bozmuştum.

İrade kampının en sevdiğim ve beni en çok geliştiren görevi günlük farkındalık sorusuydu. Bu sorular sayesinde yazma alışkanlığım yön değiştirerek kendi içime döndü. Böylece yazarak iyileşmenin, yazarak krizleri atlatmanın gücünü keşfettim. Elimde kalem değil sihirli bir değnek taşıyormuşum meğer. O hiç geçmeyecek sandığım krizler yazmaya başlayınca dağılıp gidiyordu.

Umarım Allah bizi başarıya ulaştırır, yardımlarınız için minnettarım.

Kırmızı kamptan Selim dedi ki:

İrade kampının en büyük özelliği iradeye dayalı olması eğer süreçte 90. güne gelinmek isteniyorsa bunda İrade kampının çok büyük etkisi var çünkü sabahları erken kalkmanı sağlayarak uyku düzenini oturtuyor böylece gece krizine girme sebebin kalmıyor. Sana verdiği detoks göreviyle telefon kullanımı sınırlıyor. Böylece tetikleyici görmüyor ve kriz de yanına uğramıyor.

İrade kampı kendinize yapacağınız en iyi yatırımdır. Kamp boyunca çeşitli alışkanlıklar kazanacak, görevler ve özenle seçilmiş içeriklerle farkındalığınızı arttırarak sürecinizde daha da güçleneceksiniz.

Ağustos ayındaki 10. İrade kampının alımları 2 Ağustos’ta son bulacak. Bu bağlantıdan üyeliğinizi satın alabilirsiniz.

İrade kampı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

pornografiyi birakmanin kolay yolu neverfap

Yorumlar

Yorum Bırakın


Yeniliklerden

Haberdar Olun