neverfap topluluk sistemi

Neverfap Topluluk Grupları

Neverfap Akademi’nin topluluk grupları Neverfap’in kalbini oluşturmakta. Büyük bir dayanışma ve destek ortamı oluşturan gruplarımızda üyelerimizle kurduğumuz yakın iletişim yayınlarımızın ve eğitimlerimizin de doğrudan hayata dokunmasında büyük önem taşıyor.

Neverfap Akademi’de ilk topluluk grubumuzu 17 kişi ile 2017 yılının sonlarında kurduk. Günümüzde topluluk gruplarında ayda 200’ün üzerinde üyeye destek vermekteyiz.


Whatsapp gruplarımıza nasıl katılınabileceğini gösterdiğimiz videomuzu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.


Topluluk Gruplarımız

Neverfap topluluğu ihtiyaçlarına ve ilgilerine göre farklı gruplarda ve platformlarda mentörlerimizin gözetimi ve desteği ile gelişim süreçlerinde birlikte ilerlemekteler.

  • Whatsapp grupları
  • Discord topluluğu
  • Facebook grubu
  • Forum topluluğu

Neverfap Whatsapp Grupları

Ana Neverfap grubu, kriz destek grubu ve konu dışı sohbet olmak üzere 3 ana grupta topluluğun etkileşime girdiği, sohbet gerçekleştirdiği gruplarımız.

Niçin Whatsapp Gruplarında Bulunmalıyım?

Sosyal gruplar olmadığı müddetçe bağımlılıktan kurtulmaya çalışan kişi bağımlılık ile yalnız kalır ve bu yalnızlık iyileşme sürecini baltalar, krizlerde daha fazla zorlanmaya neden olur. Kişi krizde olmasa bile anında destek alabileceği bir grubun olması sürecine oldukça katkı sağlamaktadır.

  • Kriz anında kriz grubundan anında destek alabilirsiniz. Minimum 150 kişinin bulunduğu grupta yazacağınız bir mesajda birçok üyemiz size yardımcı olacaktır.
  • Neverfap hakkında yanıtını bulamadığınız soruları gruba sorabilirsiniz,
  • Bağımlılıktan kurtulma ile kendini geliştirmeye başlayan kişiler arasında bulunmak sürecinizin kalitesini arttıracaktır. Çevrenizdeki 5 kişinin ortalaması olduğunuzu unutmayın.
  • Ortak ilgi alanına sahip olduğunuz kişiler ile sohbet edebilir, dostluklar kurabilirsiniz. 4 yıllık topluluk hayatında birçok kişi Neverfap gruplarında kaliteli dostluklar kurdular.

Gruplarımızda her ay 15’in üzerine mentör bulunmakta, gruplarımızı kontrol etmekte ve en sağlıklı ortamı sağlanmaktadır.

Topluluk Etkinlikleri

Whatsapp grup üyeleri ile birlikte çeşitli etkinlikler ve eğitimler düzenlemekteyiz. Her hafta eğitmenlerimizden biri üyelerden gelen istekler üzerine üyelerimizle online eğitimler gerçekleştirmekte. Eğitimlerimizin önemli bir özelliği çift yönlü iletişime açık olması ve sonrasında üyelerle sohbet etkinliğini gerçekleştirilmesi.

Eğitimlerle birlikte üyelerimizin sırayla kendi süreçlerinden bahsettikleri ve birbirlerinin deneyimlerinden faydalandıkları grup sohbetleri de gerçekleşmekte.

Eğitimlerin ve sohbetlerin yanında üyelerimiz satranç, go gibi oyunlarda turnuvalar düzenlemekte, birlikte eğlenebilecekleri faaliyetlerde bulunmaktalar.

Nihai olarak topluluk gruplarındaki amacımız bağımlılıktan kurtulmaya çalışan kişilerin yaşadıkları zorlukları azaltmak, en iyi şekilde gelişebilecekleri ve eğlenebilecekleri koşulları oluşturmak.

Whatsapp gruplarımızın sağlıklı ortamını koruyabilmek adına gruplarımıza sembolik ücretle giriş yapılmaktadır. Üyeliğinizi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Gruplara katılmak için yeterli maddi imkana sahip olmayan dostlar [email protected] adresine e-posta göndererek durumlarını bildirerek gruplara katılabilirler.


Üyelik Düzeylerimiz

Whatsapp gruplarımıza giriş yapmanın yanında farklı ayrıcalıklardan faydalanabileceğiniz üyeliklerimiz mevcuttur. Fiyatlandırmamızı minimum düzeyde tutmakta ve elde ettiğimiz gelirleri Akademi’nin faaliyetleri için kullanmaktayız.

Whatsapp Grup Üyeliği

Ana Neverfap grubuna, kriz odasına ve konu dışı sohbet grubuna erişebildiğiniz üyelik düzeyimiz.

Haftalık Eğitim Üyeliği

Her hafta gerçekleşen eğitimlere ve akabindeki sohbetlere katılabileceğiniz üyelik düzeyimiz

Gelişim Takibi

Relapse analizi ile relapse raporlarınıza ulaşacağınız ve haftalık deneyim paylaşım sohbetlerinden faydalanabileceğiniz üyelik düzeyimiz.

Birebir Destek V1

Umut Bural’dan Neverfap sürecine, zaman ve irade yönetimine dair mentörlük alabileceğiniz üyelik düzeyimiz.

Birebir Destek V2

Sosyal hizmet uzmanımız Melih Demirci’den danışmanlık ve birebir mentör desteği alabileceğiniz üyelik düzeyimiz.


Her üyelik kendinden önceki üyeliğin avantajlarından faydalanmaktadır. Üyeliklere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.


Üyelerimiz Neler Diyor?

“Çok iyi bir ortam var. İnsan burada eksik yönlerini görüp kendini yeniliyor ve krizlere karşı daha dirayetli ve metanetli oluyor.”

“Burada olmak farklı, diger whatsapp gruplarina benzemiyor. Hissettigim sanki herkesin özel bir gücü var. Burdaki herkesin samimi olduğunu hissediyorum. Belki de hepimiz aynı gemide olduğumuzdandır. Birlikteliğin getirdiği güce sahip olmak süreci kolaylaştırıyor.”

“Gayet aktif ve bilinçli insanların yoğun olduğu bir ortam.Sorulara ve sorunlara çok işlevsel çözüm ve öneriler bulabiliyorum..Özellikle orta seviye üyelikte hafta da iki grup görüşmesi oluyor birebir terapi havasında geçiyor teşekkürler.”

“Çok güzel bir ortam. Yani küçük bir ücret karşılığında hayatını komple etkileyecek birsey yapmış oluyorsun. Ben çok beğeniyorum, hep beraber gelişmeye ve hedeflerimize ulaşmak dileğiyle inşallah.”Diğer Topluluk Gruplarımız

Discord sunucumuzda konu başlıkları altında üyelerle sohbet edebilirsiniz.

Facebook grubumuzda paylaşımlarda bulunabilir, sorularınızı sorabilir ve soru cevaplayabilirsiniz.

Forumumuzda üyelerle tartışabilir, içerikler üretebilir ve mevcut içeriklerden faydalanabilirsiniz.

0 0 votes
Makale Değerlendirmesi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments