Ocak Ayı Meydan Okuması

Merhaba sevgili dostlarım. Bir yılı geride bırakarak yeni bir yıla geçiş yaptık. Yeni yılınızın mutluluk içinde geçmesini temenni ederim.

Neverfap’in farkına varan insanlar olarak çok ufak bir dilimin içerisindesiniz. Bu topluluk içerisinde hepiniz özelsiniz. Ancak görüyoruz ki verdiğimiz görevler bu özel kitle içerisinden başarılı olan daha ufak bir kesim tarafından gerçekleştiriliyor. Bu nedenle görevleri yerine getiren kişilerin daha başarılı olduğunu söyleyerek uzatmadan görevlere geçeceğim.

Okunacak Kitaplar: İkigai 1, İkigai 2

İzlenecek Filmler: Midnight İn Paris ve Detachment

Yapmanızı istediğim şey Stres ve Zaman yönetimi konusunda kendinizi geliştirmeniz.

13 thoughts on “Ocak Ayı Meydan Okuması

  1. Meditasyon çeşitlerini nereden öğrenebilirim? Youtube’da bilgi kirliliği ve karışıklığı var.

    1. Bu konuda yazılmış kitapları okuyabilirsin. Haricinde tavsiyem Youtube’daki Nefes Meditasyonu kanalı

  2. Ben nefes meditasyonunu yapıyorum, herkese de tavsiye ederim.
    play store’dan “Nefes Meditasyon” adlı bir uygulamayı indirdim,5000 gibi bir indirilme sayısı var ama çok güzel bir uygulama, sadece “meditasyon giriş” seti ücretsiz, diğer bütün setlerle erişmek için aylık 9 TL gibi Bi abonelik ücreti vardı galiba, ben aboneyim, çok beğeniyorum, ciddi anlamda meditasyon yapan/yapacak olan biri için çok ucuz bence

  3. Evet neverfap akdemi bir konu hakkında merak ettiğim bir şey var o yüzden yazmak istedim.Öncelikle 17 yaşındayım yaklaşık 6.sınıftan beri pmo yapan birisi olarak ve yaklaşık bir buçuk yıldır da nofap tan haberi olan ben sınava hazırlanmamı olumsuz etkilediği için bırakma kararı aldım.bugün no fapte 41.gün fakat bu süreçte porno izlemeyi aralıklarla sürdürdüm az daha bozacağım zamanlar oldu ama bi nevi adını bilmiyorum artık sonuna geldiğinde irade gösterip bozmamakta usta oldum(Buraya da bir soru ekliyim,Tam fap yapacakken meniyi dışarı değilde içe göndermek yani penis içine boşalmak zararlı mıdır? No fapi bozma anlamına gelir mi?).No fape başlamamın en büyük sebebi beyin dumanlanması unutkanlık vesaire idi.Geldiğim bu noktada bunun kaybolmasını ya da çok daha iyi farklı olumlu etkiler göstereceğini düşünmüştüm fakat biraz da olsa hayal kırıklığına uğradım.Sorum şu beyin dumanlanması olayı ve vücudun hormonel olarak düzelmesi kaç günü alır?(bir yerde 90 gün diye okumuştum)

  4. Merhabalar yaşım 16 ancak whatsapp grubuna katılmak istiyorum yardıma ve bana destek olacak sizin gibi bir ekibe ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir