Senin Problemin Kadınlar Değil Dostum

Neverfap oluşumuna katılmanız hayatınızın kötü gittiğini hissetmenizden, potansiyelinizi tamamen kullanmadığınızı düşünmenizden kaynaklı olabilir. Bu çok önemli bir şey. Bunu başarılı, huzurlu bir hayata sahip olduktan sonra da asla kaybetmemelisiniz. Bu gelişimin anahtarıdır.

Genellikle eksikliğini hissettiğiniz şeylerin başında sevgilinizin olması isteği geliyor. Bir sevgilinizin olmasını istiyorsunuz, bir kızı etkilemek istiyorsunuz. Bu istekler, ilkel soyunuzu devam ettirme güdünüzden kaynaklanıyor.

Doğal olarak bunun sıkıntısını çekiyorsanız kendinizi arzulanamayan birisi olarak görüyorsunuz. İnsanların sizi sevmediğini düşünüyorsunuz. Kadınlar konusunda başarısızım deyip “kız tavlama” taktikleri araştırıyorsunuz.

Size verebileceğim en iyi tavsiye kırmızı hap öğretisini benimsemeniz olur. Bu konuda Erkek Adam blogunu beğeniyorum. Bu yazıda size asıl sorunun “kız düşürememek” değil, kaliteli bir hayata sahip olmamak olduğunu anlatacağım.

İnsanlar Neye Göre Seçim Yapar

Öncelikle işin yüzeysel kısmından derinine inmemiz gerekiyor çünkü şimdiki arzularımız ve standartlarımız evrile evrile milyonlarca yıl önceden bugünlere kadar geldi. Büyük göğüslü kadınlara olan ilgimiz doğacak çocuğu daha iyi besleyebileceğini, (Burada ödip kompleksi de etken olabilir) iri kalçalı kadınları beğenmemiz de daha rahat doğum yapacaklarını düşünmemizden kaynaklanıyor. Bunlar erkeklerin kriterleri.

Erkek üreme işlemini birkaç dakikada bitirip başka bir kadına geçebilir. Ancak kadın o erkekten olacak çocuğu 9 ay karnında taşıyacaktır. Bu nedenle birbirimizden beklediğimiz şeyler farklı. Kadınlar güç ister. Gücün tanımı yıllar içerisinde şekilden şekle girdi. Bir zamanlar fiziksel güçtü, sonrasında otorite oldu, sanayi devrimiyle paraya dönüştü, sonrasında toprak vs vs derken şimdiki güç kavramı kaliteli bir hayat anlamına büründü.

Ve kadınlar algılarını bu kriterleri tespit etmek için geliştirdiler. Bir kadın sizle yaptığı birkaç dakikalık konuşma sonrası kaliteli bir hayatınız olup olmadığını, onu etkilemeye çalışıp çalışmadığınızı anlayabilir. Yani tüm gün evde yatıp tek kitap açmadan, faydasız bir şekilde yaşarken bir kadınla birlikte olma ihtimaliniz çok düşüktür.

Yani sizin kadınlar konusunda başarısız olduğunu düşünmeniz hata. Kadınlarla yaşadığınız başarısızlıklar sonuçtur. Nedeni kalitesiz bir hayat yaşıyor olmanızdır.

Kaliteli Hayat

Kaliteli hayattan kastım ayda 10.000 lira kazanmak, en şık kıyafetleri giymek değil. Mutluluk bir şey için çaba harcadıktan sonra gelir. O telefonu almak için haftalarca çalışırsın ve aldığında mutlu olursun. Bir süre sonra bu sıradanlaşır çünkü ortada sorun ve çaba kalmaz. Sen yine mutsuzluğa dönersin. Bu sefer başka bir şey almak istersin. Bu kısır döngü oluşturur

Kaliteli hayattan kastım: Bir önceki günden daha iyi, kendini sürekli güncellediğin ve geliştirdiğin, genel olarak insanlarla ilişkilerinde iyi olduğun, arzularını ve güdülerini kontrol edip senin için önemli olan şeyleri gerçekleştirdiğin bir hayat.

Bunlar olursa öz saygın olur, öz sevgin ve öz güvenin olur. Bunlar olursa iş görüşmelerinde başarılı olursun. Bunlar olursa terfi alırsın. Bunlar olursa insanlar senin farkına varır çünkü sen çoktan kendinin farkına varmışsındır. Sen kendini seviyorken birkaç salağın seni sevmemesi seni etkilemez. Sen kendini değersiz görüyorken tek bir aptalın egosunu tatmin etmek için senle alay etmesi seni derin bir üzüntüye sokar.

Kaliteli İnsanların Genel Özelliği

Bu hayatta çokça kalitesiz, konuşması eziyet olan insan tanıdım. Bir o kadar da muhabbet ederken saatlerin nasıl geçtiğini anlamadığım insanla vakit geçirdim. Kaliteli insanların özelliklerini size şöyle sayabilirim:

Kendi değerlerini biliyorlar, başka insanların onayına ihtiyaçları yok, yalnız kalmayı biliyorlar ve bundan zevk alabiliyorlar, tutkuları var, bu tutkuları bir şekilde gelire dönüşüyor, para kazanmasını ve daha da önemlisi harcamasını biliyorlar, çokça okuyor, geziyor, insan tanıyorlar, kendilerini seçtikleri bir alanda çokça, ilgisinin olduğu diğer alanlarda ortalamanın üstünde geliştiriyorlar.

Kadınlara dönecek olursak ben, böyle bir hayatı hedefleyip böyle bir hayat yaşamaya başladıktan sonra hiçbir kızla iletişim problemi yaşamadım. Eskiden hoşlandığım kızın gözünün içine bakamadığım bilmenizi istediğim bir gerçek. Sizin probleminiz kadınlar değil, kaliteli bir hayata sahip olmamak.

Paranız var, iyi bir işiniz var gene de konuşamıyor musunuz? O zaman öz değerinizde bir sıkıntı var. Karşınızdakini kendinizden üstün görüyorsunuz. Konumu bakımından benden üst düzeyde olan bir büyüğümle konuşurken başlarda takılıyordum. Hakkımda düşündüklerine çok önem veriyordum. Bir süre sonra fark ettim ki insanlarla doğru düzgün konuşamayanlar bunu herkes için uyguluyor.

Bir kızla konuşamıyorsan onun sizden üstün olduğunu düşünüyorsundur. Kimse en yakın arkadaşıyla iletişim problemi yaşamaz çünkü herkes kendi seviyesinde dostlar edinir.

Kısaca

Hayattaki yüzeysel problemlerle değil, nedenlerle ilgilenin. Kaliteli, zevkli bir hayat yaşayın. Zevkli hayat gece hayatında sarhoş olmak, onlarca kızla çıkıp her nefes alan ve vajinası olanla her canlıyla seks yapmak değildir. Eğer bunları kriter olarak alırsanız çok mutsuz olacaksınız.

Kaliteli bir hayat, hayat amacını gerçekleştirdiğin ve daha önemlisi bu gerçekleşme sürecinden zevk aldığın bir hayattır. Hazlarını ve güdülerini kontrol ettiğin, dış dünyanın seni etkilemesine izin vermediğin bir hayattır. Eğer ki böyle bir hayata sahip olursan bir kızın seninle çıkmayı kabul edip etmemesi seni etkilemez. Kaliteli bir hayat yaşarsan birlikte olmak istediğin insanlar teker teker seninle birlikte olmak isteyecek, etrafında yaydığın enerjide kaybolmak isteyecek

Esenlikler

Neverfap hareketine destek olmak için tıklayın

 

One thought on “Senin Problemin Kadınlar Değil Dostum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir