Rüyalanma

Rüyalanma ile ilgili sorular son zamanlarda oldukça arttı. Rüyalanma ile ilgili büyük bir bilgi çöplüğü var. Öncelikle söylemeliyim ki yaklaşık 7 aydır krize girmiyorum ve rüyalanmıyorum. Bu konu hakkında uzun uzun düşündüm, araştırmalara yaptım. Ve aşağıdaki bilgilere ulaştım.

Öncelikle rüyalanmanın beyninize bir zararı yok. Rüyalandıktan sonra odaklanamama gibi problemlerle karşılaşmazsınız. Bir rahatlama içerisindesinizdir. Libidonuz düşmüştür. Rüyalanma zararlı değildir. Olmasa olur mu? Tabii ki daha iyi olur. Tao felsefesine baktığınızda sevişmede dahi spermin vücutta tutulduğunu görebilirsiniz. Bu Balzac’ın ve Steve Jobs’un da uyguladığı bir teknik.

Spermi vücutta tutmak istiyorsanız çok güzel. Sonuçta kimse pislenmiş bir yatak içerisinde uyanmak istemez. Hele spermin vücutta yakılması mümkünden dışarı atılmasını hiç istemez. Öncelikle rüyalanmak ile ilgili bilmeniz gerekenlere değinelim.

Gördüğünüz Rüyaya Bağlı Değildir

Rüyalanmakla rüya görmek farklı şeylerdir. Son rüyalanmamdan 3 gün önce cinsel bir rüya görmeme rağmen rüyalanmamıştım. Rüyalandığım gece gördüğüm rüyada kar yağışını izliyordum. Yani rüyalanmanın gördüğünüz rüyayla alakası yoktur.

Bir İhtiyaç Değildir

İhtiyaç olsaydı 7 aydır herhalde problem yaşardım. Rüyalanmıyorum ve teknikleri uygulayan dostlarım da rüyalanmıyor. Sperm ortalama 84 günde sıfırlanıyor ve zaten sürekli bir yapım yıkım olayı içerisinde. Bu nedenle rüyalanmak ihtiyaç değildir.

Tetiklenmeye Bağlıdır

Rüyalanmış arkadaşlarıma sorduğumda 1-2 hafta üst üste tetikleyicilere maruz kaldıklarını söylüyorlar. Ben de son krizlerimde bunu yaşadım. Rüyalanıyorsanız çok fazla tetikleyiciye maruz kalıp kalmadığınızı tartın. Rüyalanmak istemiyorsanız tetikleyicilerden uzak durun ve etkilenmemeyi öğrenin

Eğer ki rüyalanmak istemiyorsanız üstte dediğim gibi tetikleyicilerden etkilenmemeyi öğrenmeniz gerek. Tetiklenmezseniz krize de girmezsiniz rüyalanmazsınız da. Siz her tetikleyiciye kucak açıp, gördüğünüz her kalçaya “vay anam” diye bakarsanız işiniz zor. 7 aydır rüyalanmıyorum ve spermlerim vücudumun içinde yakılıyor. O kutsal enerji bana ve zihnime kalıyor. Rüyalanmak kötü değildir ancak rüyalanmamak iyidir.

Esen kalın…

Neverfap hareketine destek olmak için tıklayın

 

2 thoughts on “Rüyalanma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir