Neverfap ve Kırmızı Hap

Uzun zamandır kırmızı hap ve Neverfap öğretisiyle ilgili yazı yazmayı planlıyordum. Bu çok önemli bir konu çünkü bu iki öğreti birbirlerini aşırı ölçüde destekliyor ve iç içe durumdalar.

Neverfap öğretisinin, felsefesinin temelinde tüm bağımlılıklardan kurtulma, yükselme ve öze dönme vardır. Hayatınızın merkezinde kendiniz ve hedefleriniz, amaçlarınız, ülkünüz vardır. İdealsiz, amaçsız bir hayattan çıkıp üst bir versiyona geçersiniz. Özünüze yaklaşırsınız. Burada en önemli nokta hayatınızın merkezinde kendinizin olmasıdır

Kırmızı hap öğretisinde feminen toplumun dayatmalarını, uydurduğu yalanları bir kenara bırakıp kadın erkek ilişkilerinin özüne dönersiniz. İnsanların size söylediklerini değil gerçekten istediklerini görürsünüz. Kimseye bağlanmazsınız. Hayatımın kadını sendromlarından çıkarsınız. Kimse hayatınızın kadını değildir. Herkes gelip geçecektir. Kadınlarla ilgili olan kısım önemli ve etkili ama kırmızı hapta asıl vurgulanan şey disiplin, öz saygı, hayatının merkezinde kendinizin olmasıdır. Kırmızı hap size “kadınlar şunu şunu ister hadi git tavla.” demez. Kırmızı hap, kadını önce bir hayatının merkezinden çıkar, kendini ortaya bir koy tart, eksiklerini tamamla, idealler edin, ideallerini gerçekleştir, sonra kadınlar gelecektir der. Bazı kırmızı hap yazarları eksiklerinizi tamamlarken kadınlarla ilişkilerinizi geliştirin der. O da farklı bir görüş.

Kişisel gelişimi; kalın, güçlü kökleri olan bir ağaca benzetin. Kökler ne kadar güçlü olursa ağaç da o kadar güçlü olacaktır. Bu ağaç sizsiniz. Kökleriniz ne kadar sağlam olursa o kadar yıkılmaz, o kadar büyük, o kadar kudretli olursunuz. Bu köklerden bir kaçı Neverfap öğretisi, kırmızı hap öğretisi, Mgtow öğretisidir, hayat felsefenizdir. Kalın kökler salın, derinlere inin. Kimsenin inemediği kadar derinlere.

Kadın erkek ilişkilerinde başarısız olmanız, notlarınızın düşük olmasın, sürekli bir boşluk hissetmeniz belirtidir. Neyin belirtisi? Hayatınızda bir şeylerin dengede olmadığının belirtisidir. Kadın erkek ilişkilerinde zayıfsanız, ortamlarda konuşamıyor, kendinizi ifade edemiyorsanız kendinize neler kattığınızı, neler okuduğunuzu, daha doğrusu neler okumadığınızı bir kontrol edin. Notlarınız düşükse yeteri kadar çalışıp çalışmadığınızı, içsel motivasyonunuzu, disiplininizi gözden geçirin. Boşluk hissediyorsanız hayattaki yerinizi, amacınızı, gelecek umutlarınızı kontrol edin.

TCMA da, Erkekadam da, diğer kırmızı hap yazarları da size kadınların pastadaki çilek olduğunu söylerler. Bu çok doğru bir benzetmedir. Ben de yemekteki tuz olduğunu söylerim. Yemeği güzel yapanın içindekiler değil de tuz olduğunu düşüp tuzu boca ederseniz o yemek yenmeyecek bir hal alır. Tuzu bıraktığınızda ilk başta garipsersiniz, yemek tatsız gelir ama uzun vadede ağzınızın tadı yerine gelecek, yemekten aldığınız tat artacak ve daha sağlıklı olacaksınız. Ağzınızın tadı yerine geldiğinde ve yemeği (hayatınızı) güzel yapanın tuz (kadınlar) değil de içindekiler (disiplin, öz saygı, çalışma, amaçlar, idealler) olduğunu anladığınızda ister dozunda tuz serpersiniz, ister tuzsuz devam edersiniz.

Neverfap Türkiye Topluluğu’na katılan kişiler hayatta problem yaşıyorlar. Ve bu problemleri analiz edebilmeleri sayesinde aramıza katılıyor. Bazı arkadaşlar kadın erkek ilişkilerinde başarısız olduktan sonra, bazı arkadaşlar kariyerinde başarısız olduktan sonra aramıza katılıyor. İşte benimsetmeye çalıştığımız nokta bunların sadece belirteç olduğu. Meselenin kendi hayat kaliteni arttırmak, kendinizi sürekli geliştirmek olduğunu bilmeniz gerekiyor. Hayatınıza disiplin kattığınız zaman derslerinizde, kariyerinizde başarınız artacak. Amaçlar edinip her gün o amaçlara ilerlerseniz boşluk hissi geride kalacak. Kırmızı hap tekniğiyle feminen dünyanın yalanlarını görüp gerçekleri özümserseniz ve hayatınızın merkezine kendinizi koyarsanız kadınlar artık gözünüzde büyümeyecek.

Bu yazdıklarım çok önemli çünkü çoğu kişi kırmızı hapı yutup vücudunun her hücresinde hissetmeden, olayı tamamen anlamadan birkaç yazı sonrası kız tavlamaya çalışıyor. İşte hata burada. Önce iç dengeni kurmanız lazım. İç dengenizi kurmadaki en büyük etken bağımlılıklardan kurtulmaktır.

Pornografiyi, mastürbasyonu, sigarayı, alkolü beyniniz istediğinde ve vermediğinizde beyninizi evcilleştireceksiniz. Kontrolü eline alacaksınız. O sizi değil siz onu yönlendireceksin. Öz saygınız artacak. Öz saygınızla beraber disiplininiz artacak. Hayatınızın merkezine kendinizi aldığınız için kadınları putlaştırıp hayatınızın merkezine koymayacaksınız. Kadınlar hayatınızın çok ufak bir kısmını kaplayacak. Bu sizin için de, karşındaki için de en iyisi.

Feminen ve tüketim toplumunda size dayatılan şeyleri reddedin. Kırmızı hapı yutun ve her hücrenizde hissedin. Kırmızı hapı okumakla özümsemek çok farklı şeyler. İlişkilerin dinamiklerini öğrenin. Psikoloji okuyun. Hayatınızın merkezine kendinizi koyun. İnsan dahil tüm bağımlılıklardan kurtulun. Kendinizi yükselmeye, kaliteli, faydalı bir insan olmaya adayın. Kadınları fazla önemsemeyin. Emin olun bunu başardığınızda hayattaki başarınız da artacak, kadınlarla olan ilişkileriniz de artacak, evliliğinizin kalitesi de artacak, sosyal statünüz de artacak.

Neverfap öğretisine uyan kişiler kırmızı hapı yuttuktan sonra ilişkilerini, evliliklerini daha kaliteli bir şekilde yaşayabilirler ancak burada önemli nokta şu ki ilişkide olduğunuz kadını kaybetmekten korkmamalı, hayatınızın kadını olduğu yanılgısına düşmemelisiniz. Dilerseniz Mgtow yolunu seçer; shit testlerle, hipergamiyle uğraşmaz, ideallerinizi gerçekleştirmek için kendinizi tamamen adarsınız. Pek tavsiye etmesem de PUA tekniklerini de öğrenerek “Pick Up Artist” olabilirsiniz. Tamamen size kalmış.

Özetle her Neverfap öğrencisi kırmızı hapı yutmalı, özümsemeli ve hayatının merkezine kendini koymalı. Bundan sonra ister kaliteli ilişkiler kurar, ister bu hipergami kızışmalarından çekilir, ister pua olursunuz. Tamamen size kalmış. Esenlikler.

Neverfap hareketine destek olmak için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir