Neverfap ve Aseksüellik

Neverfap’ı anlattığım (Genelde kadınlara pek anlatmam) kadınların çoğu Neverfap yapan erkeklerin aseksüelliğe yakın olduğu algısına kapılıyor. Bu çok ironik bir şey. Çünkü hiç bir ilaç cinsel performansı Neverfap kadar arttıramaz.

Biz Neverfap yolcuları, çağrıcıları aseksüel değiliz. Biz kendi kendimizi tatmin etmeye karşı, doğal bir hayat felsefesiyle yaşayan insanlarız. Yolda kalça gördüğümüz zaman ağzımız sulanmaz. Çünkü dar giyinerek prim yapmaya çalışan bir aptala prim verecek kadar abazan ve öz denetimden yoksun değiliz. Sevgililerimiz vardır. Kadın erkek ilişkilerini herkesten iyi analiz ederiz.

İnsan bağımlılığına yakalanabiliriz. Bundan kurtulmamız kısa sürer çünkü Neverfap felsefesinde hiçbir şeye bağımlılık oluşturmayız. Sigara içmez, alkol tüketmez, şekerden uzak dururuz. İnsanlara bağımlı değil bağlı oluruz. Kendimizle olan iletişimimiz insanlarla olan iletişimimizden daha ileridir. Birçok dostumuz ilk kez sevdiğinde, sevildiğinde ilişki bağımlılığına kapılabilir ancak özellikle kırmızı hap ile birlikte yürütülen süreçlerde bu bağımlılık kolaylıkla yenilir.

Önünde bir şey almak için eğilen bir kızın kalçasına bakmaz, kadınları cinsel obje olarak görmeyiz. Biz abazan tayfadan soyutlanmış insanlarızdır.

Karşısında çıplak bir kadın olsa ve yapmaması gerekse Neverfap yolcusu seksten uzak durabilirken kendini kontrol edebilen Neverfap yolcusu partnerinin en ufak kadınsı hareketinden dilerse tahrik olabilir.

Yani biz aseksüel felan değiliz. Biz dünyadaki en iyi sevgililer, en iyi partnerleriz.

Neverfapın dört modunun ikisinde seks yasaktır. Bunun sebebi çöküntü içinde olan bireyin daha kısa sürede toparlanmasına yardımcı olmasıdır. Seks ne kadar doğal olsa da ani dopamin salgıladığı için süreçteki ivmenizi azaltacaktır. Tabi 100 güne gelmiş, 100 gün cinsel ilişkiye girmemiş adamın seks yapmaması için tek neden inancıdır. O kısım sizi ilgilendirir. Yani Neverfap’ta seks yasak değil. Sadece iki modda yüksek ivme kazanmak için uzak durulur.

Biz Neverfap yolcularıyız. Bizler kırmızı hapla gelişen düşüncelerimizle ilişkileri herkesten iyi analiz eder, herkesten daha sağlıklı, (psikolojik olarak) herkesten iyi bir sevgili oluruz. Bizler kimsenin sahip olamadığı cinsel performansa sahip olup, cinselliği kontrol ederiz. Bizler dünyanın %0,0072lik dilimindeyiz. Bizler değerliyiz. Bizler özeliz.

Neverfap hareketine destek olmak için tıklayın

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir