Neden Sürekli Reddediliyorsunuz?

Gözünüzde Büyütüyorsunuz

Sizden aşağı seviyedeki -zekâ bakımından- insanlara sırf kaşı, gözü için gereğinden fazla değer veriyorsunuz. Onu kendinizden üstün bir yere, erişilemeyecek bir yere koyuyorsunuz. Siz ne hissederseniz, karşınızdaki de onu hisseder. Sizi elde edilmiş görüp elde edemediği “kötü çocuklara” gidiyorlar. İstediğiniz kızları elde etmek için “kötü çocuk” olmanıza gerek yok.

Öz Değer, Sevgi ve Saygı

Kendinizi sevmezseniz kimse sizi sevmez. Kendinize saygı duymazsanız kimse size saygı duymaz. Kendinizin değerini bilmezseniz kimse sizin değerinizi bilmez. Öncelikle bu üç temel noktada kendinizi yükseltin.

Nasıl Yükselteceğiz?

Her insan farklı bir tene, kokuya, düşünceye sahiptir. Dünyada bir tek sen senin gibi düşünebiliyorsun. Bir tek sen bu şekilde bakabiliyorsun hayata. Kendi değerinin farkına varman, sorumluluklarını yerine getirmen, iç ve dış dengeyi kurman gerekmekte. Bununla ilgili geniş bir yazı gelecek ancak şimdilik bilmen gereken en önemli şey eşinin, benzerinin bulunmadığı. Seni sen yapan ne varsa bul, bulamadıysan seni sen yapacak şeyleri bul. Fark yarat.

Fazla Değer Vermek

Verdiğiniz değeri hak etmeyen insanlara fazla değer verdiğinizde ne yazık ki sizi cepte görüyorlar. Karşı tarafı elde etmek istiyorsanız ona sizi elde etme isteği uyandırın. İyi çocuk olmayın. İyi çocuk olursanız friendzone yersiniz.

Kendinizi Geliştirmiyorsunuz

Bir alanda uzmanlaşmak saygınlığınızı arttırır. Bol bol kitap okumak, bol bol film izlemek size genel kültür katacaktır. Kendinizi geliştirmezseniz kimse sizinle eş olmak istemeyecektir. Biz uzun vadeli, kaliteli ilişkilerden bahsediyoruz.

İlişkiden önce ve ilişki sırasında ben olmayı korumanız gerekmekte. Kendinizi geliştirmeniz, yükseltmeniz ve karakterinizi geliştirmeniz gerekmekte. Kimse kendinden düşükte biriyle eş olmak istemez. Kendinizi karşı tarafa bakıp küçük, onu yüksek görürseniz sizi eş olarak seçmeyecektir. İyi çocuk olmaktan kurtulup kötü çocukların nasıl kızları çektiğini çözerek “üstün çocuk” olun.

Neverfap hareketine destek olmak için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir